Poštovana,
    Posle pregleda u domu zdravlja, zbog V grupe sekreta rečeno mi je da koristim vaginalete Macmiror šest dana, kao i da posle toga ne moram da dolazim na kontrolu. Da li je potrebno da i moj suprug ide na pregled ili koristi neku terapiju?
    Hvala.

    Odgovoreno: 04. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Moj savet je da iskontrolišete bris 5-7 dana od završetka terapije, kao i da se Vaš partner proveri. Uobičajena je i tabletirana terapija, npr tab. Orvagil 400 mg, 2x1 dnevno u roku od 5 dana koja se sprovodi kod oba partnera. Proverite se nakon terapije.
      Pozdrav.