Poštovana,
    Da li je bezbedno da bez odlaska kod ginekologa počnem da koristim primolut nor (i ako ga nisam koristila pre) jer je moj ginekolog na godišnjem odmoru a ja idem na more pre njenog dolaska?
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 04. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Ukoliko ga koristite za odlaganje menstruacije počećete sa terapijom 3 dana pre očekivanog termina koristeći 2x1 tabletu dnevno. Maksimalno ga možete koristiti 14 dana. Po poslednjoj tableti proći će 3-5 dana kada će se menstruacija pojaviti.
      Pozdrav.