Poštovana,
    Imam konstantno pojačanu vaginalnu sekreciju. Kontrolisala sam vaginalni bris i sve je u redu, nema ni gljivica ni bakterija. Kontrolisala sam i hlamidiju, i to je negativno. Da li je moguće da je sekrecija povezana sa bešikom zato što imam bakterije u bešici, unosim vrlo malo tečnosti i retko mokrim? Nemam tegobe u vezi bešike, ali sekret me strašno muči. Molim Vas pomozite!
    Hvala unapred!

    Odgovoreno: 04. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Manje je verovatno da je sekrecija povezana sa bešikom koliko sa problemom na samom grliću materice. Potrebno je odraditi kolposkopski pregled te isključiti postojanje bilo kakve promene.
      Pozdrav.