Poštovani,
    prošle nedelje sam vam poslala pitanje u vezi neredovne menstruacije i uzimanja primoluta, i veoma sam vam zahvalna na brzom odgovoru. Naime, doktorica mi je rekla da posle treće kutije Primoluta (pijem ga od 16-26 dana menstruacije) počnem sa uzimanjem folne kiseline i da možemo da počnemo sa pravljenjem bebe. Pa me zanima da li je dobro ili bi ipak trebalo da prodje nekoliko meseci zato što je to hormonska terapija?
    Unapred vam hvala i na ovom odgovoru.

    Odgovoreno: 11. 07. 2009.
    • Poštovana,
      slobodno počnite sa korišćenjem folne kiseline. Naime sa zatrudnjivanjem stvar je uvek neizvesna. Ponekad je potrebno i par meseci intenzivnog rada na tome pa da se ostvari. Ukoliko ste srećnica pa uspete odmah ništa zato. Lek neće uticati na ishod iste.