Poštovani doktore,
    ve molam da mi kažete što znači tehnička greška na bris od papa test. Da li e greška na doktorot ili od tie što go obrabotuvaat? Odnapred blagodaram

    Odgovoreno: 11. 07. 2009.
    • Poštovana,
      tehnička greška znači da ili preparat nema dovoljn br. ćelija neophodnih za analizu, ili neadekvatno obojen i pripremljen preparat, ili neku drugu slučajnu pogrešku. Sve jedno u čemu ili čiji je problem (odgovor vam niko ne može dati) potrebno je bris ponoviti i dobiti siguran rezultat.