Poštovana,
    Kako da mi žena zatrudni? Ako može savet, a treba do kraja menstulacije ili ne? Savet ako može molim ili upute ne znam kako da radim.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 08. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Izvinite ali mi Vaše pitanje nije baš jasno. Ako pitate o začeću ono se dešava u vreme plodnih dana, a koji se kod žena koja uredno menstruiraju na 28 dana dešavaju između 12-16 dana ciklusa. Odnose je najbolje imati na drugi dan počevši od 10og do 18og dana. Ako Vam se ništa ne dogodi u narednih 3-6 meseci obratite se ginekologu koji će Vam savetovati određene vrste analiza: (spermogram, briseve oba partnera, ultrazvučni pregled žene).
      Pozdrav.