Poštovana,
    Posle odnosa sa suprugom osetila sam neko nekontrolisano oticanje bistre tečnosti iz vagine. Nikada mi se to nije javljalo. Šta je uzrok?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 08. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Odgovor bez ginekološkog pregleda je vrlo teško dati. Bitni su mnogi podaci kao: da li ste imali bolove u donjem delu stomaka, pojačanu vaginalnu sekreciju, kakvi su bili prethodni ultrazvučni nalazi, da li je bilo ili ima problema sa zatrudnjivanjem, da li koristite neke preparate. Najbolje je obratiti se svom ginekologu.
      Pozdrav.