Poštovana,
    Htela bih da dobijem Vaš stručni savet po osnovi mog pitanja. Koji lek je najbolji za odlaganje ciklusa, odnosno koji "najmanje" šteti zdravlju, s obzirom da mi ciklus zahvata jedan deo letovanja na moru? Informisana sam da takvi lekovi postoje, znam koliko mogu biti štetni ukoliko se zloupotrebe, u smislu učestalog uzimanja, bez dozvole ginekologa.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 06. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Slobodno možete koristiti tab. Primolut nor koja se uzima 3-5 dana pre očekivanog termina menstruacije. Uzima se 2x dan, maximalno 14 dana. Od poslednje tablete proći će 3-5 dana do dobijanja nove menstruacije. Uživajte u letu i bez brige.
      Pozdrav.