Poštovana,
    U Januaru sam napunila 35 godine. Dve uredne trudnoće 97 i 99 godine. U slučaju treće trudnoće da li potrebno raditi nalaz aminocinteze?
    Hvala

    Odgovoreno: 05. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Moj odgovor, kao što će biti i svakog ginekologa, je da. naime, nakon određenog broja godina naše jajne ćelije doživljavaju promene, a sa njima se rađamo u konačnom broju, tj. ne stvaraju se nove. Zato je moja preporuka podvrći se toj proceduri bez obzira na ishode prethodnih trudnoća.
      Pozdrav.