Poštovani,
    interesuje me šta mislite o tabletama za odlaganje menstruacije? Naime treba da idemo na more 9-og jula i taman u to vreme bih trebala dobiti menstruaciju a zaista ne bih da žrtvujem kupanje zbog toga. Koliko je bezbedno piti te pilule i da li može bez preporuke tj recepta lekara da se kupe i koje.
    Hvala vam unapred

    Odgovoreno: 09. 06. 2009.
    • Poštovani,
      odlaganje menstruacije jednom do dva puta godišnje nikako ne može da šteti. Bitno ja znati vreme očekivane menstruacije kako bi 3-5 dana pre se počelo sa terapijom. U pitanju je tableta primolut nor koja se uzima 2x1 maximalno 14 dana. Značajno je reći da dok se koristi terapija menstruacije neće biti, već će se desiti 3-5 dana od poslednje tablete. Uzivajte u kupanju.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #31076

    • Molim vas da mi odgovorite koja je dnevna doza za djevojčicu od 13 godina, s obzirom da idemo na more na 7 dana baš u periodu očekivane menstruacije tbl su od 5 mg, da li da pije 2 puta po pola? Hvala unaprijed!