Poštovana,
    Da li je moguća trudnoća, ako je snošaj izvršen prvi dan menstrualnog ciklusa?
    Hvala

    Odgovoreno: 31. 05. 2009.
    • Poštovani,
      verovatnoća da se to desi je minimalna, 0,01% . Pre svega zato što se tada nikako ne očekuje ovulacija, menstrualna krv stvara prepreku spermatozoidim na svom putu. Zato se opustite i ne razmišljajte u tom pravcu (mada moram napomenuti da u prirodi ipak postoje stvari koje se desavaju i protiv pravila,. To je onaj procenat s pocetka).