1. Pokreti bebe u stomaku

    Pitanje broj: #160597

    Poštovani, pišem Vam jer ne živim u Hrvatskoj i lakše je pitati nekog našeg. Trudna sam 18 tjedana, druga trudnoća nakon 14 godina. Tada sam bila stara 18 godina. Još uvijek ne osjećam bebine pokrete? Da li je to normalno? Svaki drugi-treći dan osjetim leptiriće, ali od pokreta još ništa. Svi kažu da se druga beba osjeti ranije. Da li ima razloga za brigu? UZ imam tek za mjesec dana. I da li je nakon odnosa normalno lagano roskasto krvarenje? Bez bolova i grčeva i samo prilikom brisanja. Inače nemam nikakve prevelike simptome, radim normalno, odlično se osjećam. Hvala Vam unaprijed.

    Odgovoreno: 15. 01. 2019.

Komentari na pitanje: #160597

    • Dobar dan. Imali smo odnos pre tacno 15 dana. Suprug je ejakulirao (ne u vagini) nego vani...istususirao se, urinirao, zatim smo ponovo imali odnos. Nakon 5 min. Da li je tom prilikom moglo doci do zaceca??? sutradan posle tog odnosa sam dobila menstruaciju (nekoliko dana je poranio ciklus, nego sto je trebalo) molim za odgovor. Sada posle 15 dana od tog odnosa osecam pomalo mucninu i gorusicu. Ne znam da li bi mogla biti tridnoca ili se tripujem. Jos je rano za ciklus

    • Jos je rano za test i pregled kod ljekata, dali je moguce da sam u drugom stanju imala sam nezasticen odnos sa deckom u plodnim danima i na dan ovulacije, 10 dana mi je do pocetka menstruacije, test sam radila danas negativan je, ali imam bolove u grudima ,krstima, i stomaku, kao menstrualni bolovi i znoj jutros kada sam ustala od jednom sam se preznojila citava, kiselina me od kako sam ustala jutros ne prestaje i imam mucninu nije to mucnina za povracanje nego kao da mi stoji nestoo u grlu.Dali mi mozete pomoci?