1. Bol u stomaku pre menstruacije

    Pitanje broj: #160598

    Poštovani, imam bol u donjem desnom delu stomaka. Bol je probadajući. Pre nego sto je trebalo da dobijem na nedelju dana počelo je da me boli i probada. Kada sam dobila još me jače boli. Šta da radim dok ne odem kod ginekologa? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 15. 01. 2019.

Komentari na pitanje: #160598

    • Pozdrav imam pitanje pre nego sto odem kod ginekologa,nemoguce je zbog cele ove situacije.vec dva meseca imam problem sa meustracijom.Meustracija mi traje pet dana i prva tri dana je obilna al dva meseca nije tako i traje mi tri dana,molim vas da mi odgovorite sta to moze biti?Hvala!