Ćao! Imam jedan veliki problem. . Pošto su doktori ovdje kod nas jako loši i bezobrazni. . Imam bebu koja je rodjena 09. 08. 2011 evo sve do sad nisam imala menstruaciju, porod mi je bio jako težak, izgubila sam mnogo krvi jedva sam ostala živa jer me nisu htjeli poslat na carski rez. . Jako me bole jajnici, al menstruacije nikad nema šta da radim? Dali je moguće da ponovno ostanem trudna il sam već turudna mada ništa ne osjećam unaprijed hvala na odg.

    Odgovoreno: 09. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Uradite test za trudnocu. Ukoliko jos uvek dojite moguce je da izostane menstruacija. Ukoliko pak ne dojite (a niste ostali ponovo u drugom stanju) savetujem vam da potrazite dobrog ginekologa koji ce vas adekvatno voditi.