Postovani, vec duze vremena imam problema sa vaginalnim gljivicama, doktorka mi je prepisala sve moguce vaginalete kanesten, polyginax, macmiror itd. Medjutim nista nije pomoglo. Nisam pila nikakve lekove u vezi s tim. Sta mi mozete preporuciti kao efikasno sredstvo? Da li gljivice ostavljaju neke posledice? Hvala

    Odgovoreno: 09. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Najverovatnije imate zarista koja treba adekvatno leciti. Da bi se sprovelo adekvatno lecenje, treba uraditi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisom sa antibiogramom. Za vise informacija procitajte nase clanke o cervicitisu i kolpitisu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dobracina 6, beograd