Postovanje, molim vas za savet. . . Dojim bebu vec skoro 9 meseci i imam jako puno mleka. Vec sam 3 puta imala pocetno stanje mastitisa. Izmlazam se ujutru i uvece, ponekad i jednom preko dana. Zanima me kako da smanjim mleko, obzirom da uskoro i pocinjem da radim. Hvala unapred

    Odgovoreno: 09. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Da bi ste samnjili kolicinu mleka, probajte sa samanjenim unosom tecnosti. Ukoliko to ne pomogne, idite kod vaseg ginekologa koji ce vam prepisati odgovarajucu terapiju.