Postovani doktore, vec duze vreme imam pojacan sekret, bez ikakvog mirisa, bez svraba i peckanja, vadila sam cv bris i sve je u redu, nemam nikakve bakterije, ali i dalje imam sekret. Da li bi trebalo da uradim jos neki test i kako da se resim sekreta? Hvala

    Odgovoreno: 08. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Ako je sekret providan bez bojan nema mirisa, nemate ni peckanje ni svraba, onda je sve uredu, to je fiziolosko, znaci da ste zdravi.