Moj problem je u tome sto se izgleda ne mogu ostvariti kao majka. Bez problema ostajem u drugom stanju ali vec dva puta dozivljavam missed ab. Prvi put sam otisla pravo na kiretazu u desetoj nedelji bez ikakvih simptoma (krvarenja, bolova itd) a drugi put je nakon uspostavljene dijagnoze da beba nema srcanu radnju, krenuo i spontani pobacaj u osmoj nedelji. . . Naravno lekari su rekli da moram na detaljna ispitivanja, pre nego sto opet pozelim da ostanem trudna. Trenutno sam u toj fazi ispitivanja i ono sto mene brine jeste to sto mi je bazalni nivo hormona u folikularnoj fazi stalno u disbalansu a lekari nista ne komentarisu niti daju bilo kakvu th. Proslog meseca mi je nivo fsh bio povisen, a lh snizen dok su ostali hormoni bili u granicama normale. Ovog meseca je sve ok, sem progesterona koji je manji od 0. 5 tj gotovo i da ga nema zar ne???? Zanima me vase misljenje i predlog. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 08. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Predlazem da se uradi hormoski status za pocetak (fsh, lh. Prolactin, estradiol proesteron) 7, 14, 21 dan ciklusa. I da se uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com