Postovani. Meni treba savet. Ja imam 38 god. Poslednju mens. Sam imala 29. 02. 2012 popila sam zadnju turu cikloproginove tada sam dobila 08. 02. 2012 i onda 29. 02. 2012 bez lekova i od tada nista. Dat mi je primolut-nor 2*1 5 dana i posle toga nisam dobila. Mene interesuje kako mogu uspostaviti normalan menstruacioni tok bar narednih 5 god. Pa posle kako hoce. Plasim se tih hormona kazu da izazivaju rak. . . . . Recite mi molim vas sta je ispravno od toga. . . . Radila sam i hormonski status i posle toga mi je data cikloproginova. . . Volela bih da znam kako i sta dalje

    Odgovoreno: 08. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Hormonske terapije ne izazivaju rak, cycloproginova mozerte da uzimate duze vreme, cak pomaze da ostanite u drugom stanju. Ako niste dobili menstruaciju do sada mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne, mi se bavimo time profesionalno.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com