Postovani, ja imam 23 god, i trudna sam. . Imam ocigledno problema sa ne znam cim, ginekolog mi je vec u dva navrata davao da stavljam vaginolete fluomizin 10 mg i macmiror complex 500 mg zbog pojacanog sekreta. . . I to se povuklo i posle nedelju dana opet mi se pojavio taj sekret. . . U analizi krvne slike su poviseni leukociti 12, 0, neutrofilni granulociti 8, 10, monociti 1, 20 i rdw 17, 1 a smanjeni su limfociti 19, 6. . Nalazi urina pokazuju slab trag proteina u urinu, pozitivan nalaz na nitrate i leukocite u urinu. . . Kao i dosta bakterija. . . Zanima me koja je to mozda bakterija i da li to utice na plod. . . Hvala unapred. .

    Odgovoreno: 08. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Erovatno ima hronicnu upalu grlica materice, koji treba adekvatno leciti. Neznam koliko ste trudni.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com