Poštovani, 13. 2 sam imala kao i uvijek obilnu menstruaciju u trajanju od 7 dana. Nakon toga 22. 2 sam imala nezaštićen odnos s dečkom, ali nije ejakuirao unutra…. . Nakon par dana primjetila sam da mi je donji dio trbuha napuhan, što traje i danas. 14. 3 sam dobila menstruaciju ali oskudniju, 4-5 je trajala. Radila sam test na trudnoću 22. 3, bio je negativan. Simptomi. Kruljenje u želucu, žarenje u trbuhu, grčevi mučnina, bolovi u leđima i peckanje, nisam imala teka, peckanje jezika, kao da je natečen. To je sve prošlo, a grčevi u trbuhu su prisutni još uvijek kad nešto pojedem, napuhan trbuh i ponekad kruljenje u želucu a sad su mi se povremeno počele javljati natečene ruke, noge i nekakvi trnci. . Otišla sam kod ginekologa, te sam i kod njega 4. 4 radila test, koji je također bio negativan. 7. 4 sam također dobila menstruaciju također je trajala 4-5 dana. Papa test je u redu, a 24. 4 sam otišla na ultrazvuk jajnika i maternice te mi je rečeno da trudnoće nema, sad mi recite da li je moguće da se takvim ultrazvukom ne vidi trudnoća tj da je ginekolog nije vidio, ili je u pitanju nešto drugo. Bila sam kod liječnika opće prakse, njegova dijagnoza je želučana kiselina i gastritis, pijem tablete i kapi. . Dobila sam i sada menstruaciju, 5. 5 5 dana je trajala, nakon toga sam imala smećkasti iscjedak dva dana, a sada mi se pojavljuje nekakav grudvasti žućkasto smećkasti isjedak, što bi to moglo biti, prva dva dana menstruacije imala sam jake bolove, u trbuhu leđima, a uvijek mi se pojavljuju nekakve kao iznutrice, da se tako izrazim vadila sam i krv i malo sam anemična, imam leukocite u mokraći 2-3, te malo bakterija. Dali se radi o trudnoći ili ipak ne, molim vas da mi odgovorite unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 11. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Niste trudni, sa ginekoloskastrana, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti. Takodje vam savetujem da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) i proverite uz pregledom da li su vam ciwstici jajnici.