Imam 35god, vec 10god pokusavam zatrudneti ciklus je redovan 28 dana od samog pocetka i traje 5 dana imala sam pregled kanala gde je uvidjeno da je sve u najboljem redu, hormonska slika je pregledana sve ok sada mi je ginekolog saopstio nakon 10god da postoji mogucnost da moji kanali nisu pokretni i da je operacija neizbezna!!! Moje pitanje: molim vas objasnite mi sta to znaci???? Dali je u mom slucaju operacioni zahvat neizbezan????

    Odgovoreno: 25. 01. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno vam je doslo do zapusenja tuba, to je posledica dugo vremenskih upala koje nisu adekvatno sanirane, proveriti ko9lposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.