Uz. Nalaz uterus u avf pr 40 x 47 mm, duzine 65 mm. Endometrijum debljine 5, 6mm, desna adnexa nedostaju. Levi ovarijum pr 31 x 20 mm sa perzistentnim folikulom pr 17, 80 mm. Zamolila bih vas za vase strucno misljenje, uz napomenu da ciklus kasni 2. Meseca, a uz to je bila i jedna vanmatericna trudnoca 2005. G. Hvala unapred, srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 10. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj, zato vam savetujem da proverite hormoski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) , spomenuli ste da ste imali vanmatericnu trudnocu, pa vam savetujem da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .