Pre oko godinu ipo dana imala sam bolove sa desne strane stomaka. Zavrsila sam u bolnici. Bolovi su u pocetku bili slabi pa sve jaci i jaci. Osecaj je kao da me nesto probada na svakih minut, dva. Nekad prestane bol pa se opet pojavi. Rekli su mi da imam mnogo vode u stomaku i da ja verovatno uzrok tome cista. Medjutim jajnici su mi zdravi. Pila sam panklav i primala neke inekcije. Medjitim isti ti bolovi pojavili su mi se opet i to vec po trewci put. Krvna slika i urin su mi u redu, bar tako kazu. Imam 25-30 epitelnih celija u urinu i kasni mi oko 10 dana. Bolove imam i dalje. Isla sam na pregled kod ginekolga rekao mi je da je sve ok osim sto imam povecan sekret pa mi je prepisao canesten kremu i neku pumpicu. Inace sumnjali su i na pesak u bubreku. Sta bi mogao das bude uzrok bola? Pomozite!

    Odgovoreno: 07. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevimada biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , takodje va savetujem da se konsultujete sa dr specijalista za digestivnog trakta i da vam uradi uz pregled da proveri da li imate gasove.