Radila sam ginekoloski pregled, imala sam sekrtet i uspjesno se izlijecila neo-penotran vaginaletama 7 dana po 1 navece, nakon 10 dana sam posla na kontrolu i doktor je nasao crvenu mrlju ili jedva vidljivu ranicu (erythoroplakia pvu) , uzeli smo papa nalaz-zanima me da li je ovo nesto opasno, iako doktor kaze da nije i da li smijem imati sexualni odnos. . . Napominjem da imam samo jednog partnera koji je takodje imao terapiju orvazil 7 dana-zahvaljujem

    Odgovoreno: 28. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Erythoroplakia pvu nije opasno stanje, ona je posledica upale grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti, da ne bi se iskomplikovalo kasnije.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com