Postovani, jos 2007. Godine napipala sam kvrzicu velicine zrna graska ispod koze odmah pored vagine. Mislila sam da je neka urasla dlaka, ili neka potkozna bubuljica mozda u pitanju i na to sam ubrzo apsolutno zaboravila. Sada je 2012. I pre neki dan kada sam se tusirala primetila sam da je i dalje kvrzica tu na istom mestu i jako sam se uplasila! Sta bi to sve moglo da bude, koje su opcije? Da li moze biti opasno i sta da radim? Da li ovaj moj problem uopste spada u ginekologiju ili u neku drugu oblast? Molim vas odgovorite mi, jako sam se uplasila i ne znam sta da radim. . Hvala unapred

    Odgovoreno: 21. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalni brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .