Zadnji put sam dobila menstruaciju 2. Aprila 2012. Spavala sam sa deckom 9. Aprila, koristili smo kondom, koji nakon seksualnog odnosa nije bio ostecen, nakon toga smo imali odnos 28. Aprila, ali bez zastite, malo smo popili oboje, i on nije uopste svrsio. Danas je vec 10. Maj a ja jos nisam dobila, malo me bole grudi, ne znam da li je moguce da sam ostala u drugom stanju? Pritom, u aprilu sam krenula redovno da idem u solarijum, da li postoji mogucnost da mi se ciklus pomerio zbog zracenja ili stresa?

    Odgovoreno: 17. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je test za trudnuce negativan onda niste trudni, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.