Imam problem, bila sam sa dečkom nekoliko dana van grada. Kad smo se vratili, nakon nekoliko dana počelo je nešto da me pecka i svrbi. Ali ne toliko često. Izgleda kao ogrebotina ili čak plikčić. Ne znam šta da radim. Na spoljašnjem delu je ispred vagine. Dobila sam pre nekoliko dana i probala sam da ubacim tampon ali osećam se neprijatno, tako da sam odustala. . . Plašim se da nije nešto ozbiljno. . . .

    Odgovoreno: 17. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .