Postovana u braku sam od septembra 2008 pokusavamo da zatrudnim ali nam neide. Pre par godina sam bila u vezi 3god. I nisam se pazila ali se nije nista desilo, imam ceste upale i pojacan sekret i pre stupanja u seksualni odnos stoga se jako plasim da nesto nije u redu. Nisam iz beograda ali sad od udaje zivim u beogradu tek sam izvadila zdravstvenu knjizicu. Htela bih da se pregledam ali neznam gde da odem, ja bi vas zamolila da me uputite dali kod vas ili negde dalje gde bi mogla ici na pregled. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 14. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Morate prvo da odaberete vašeg ginekologa, da li će to biti državni ili privatni to je vaš izbora. Vama je potreban kompletan ginekološki i kolposkopski pregled sa brisevima.