Postovani, imala sam nezasticene odnose 30. Juna, ciklusi su mi redovni, od tada nisam imala odnose. Jul i avgust sam imala menstruacije koje su dosle tacno na vreme. 5. Jula sam imala blago krvarenje koje je trajalo 3 dana, 15. Jula sam otisla kod ginekologa, nije video nista na ultrazvuku. Nakon toga sam uredno dobila menstruaciju, medjutim bila je jako obilna i sa velikim ugruscima. Naredna menstruacija nije bila obilna, trajala je 6 dana. Zanima me imam li razloga za zabrinutost? U medjuvremenu, imala sam bolove u gornjem abdomenu i sa leve strane stomaka (izmedju rebra i kuka) i bolove u ledjima. Nekoliko puta sam imalaa mucninu, imam problem sa zeludcem tako da ne znam da li da to povezem sa zeludcem ili. . . ?

    Odgovoreno: 14. 09. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.