Poštovanje, prije tjedan dana natekla mi je barthollinijeva žlijezda i stvorio se gnojni čvor koji je sam od sebe pukao nakon par dana, zanima me moram li posjetiti ginekologa kako nebi došlo do infekcije i moram li apstinirati od seksualnih odnosa neko vrijeme?

    Odgovoreno: 22. 08. 2015.
    • Poštovana,
      Javite se vasem ginekologu da vas pregleda, takodje savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .