Molim odgovor, menga je bila 29, 7. I trajala je neka 3 i pol dana i kao da sam ju odrezala, inace traje od 5-8dana, nakon cetvrtog dana su me pocele boliti bradavice i grudi su nabrekle, bila sam kod ginekologa i rekla je da su to plodni dani, a molim vas danas je 18, pa zar 18 dana imam plodne dane, trbuh mi je mozda malo dlakaviji i cesce mokrim, dali bi to mogla bit trudnoca, htjeli bi da je, ali se necu nadati, hvala

    Odgovoreno: 22. 08. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status, takodje savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.