Postovanje, 20 jula sam dobila menstruaciju trebalo bi da bobijem tog daduma i ovog meseca, ali nedelju dana pre menstruacije tacnije 11 avhusta me je islo malo krvi, a 12 avgusta mi ide braon prvi put mi se ovo desava pa sam malo uplasena pa ako mozete da ki kazete sto dolazi do toga? Pijem controloc 20mg zbog zeluca ali ne znam da li ti lekovi uticu na to krvarenje. Vala unapred

    Odgovoreno: 13. 08. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.