Zdravo, uskoro idem na ginekoloski pregled ali sam nestrpljiva i zabrinuta za svoje zdravlje pa bih vas zamolila da mi odgovorite na pitanje sto pre, unapred vam se zahvaljujem. Pre nekih otprilike mesec dana sam bila kod ginekologa jer sam imala neke bakterijske infekcije, i doktorka mi je dala terapiju koju sam zavrsila. E sada zadnju menstruaciju sam imama 05. 07. 2015 i nekih 10 dana nakon menstruacije ponovo mi se javio braon sekret, stim da ovaj put ima i pomalo krvi povremeno, praceno blagim bolovima, sto me je dodatno zabrinulo, sta se desava? Inace vec skoro godinu ipo dana pijem logest kao zastitu od trudnoce. Pozdrav

    Odgovoreno: 23. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .