Ovako. . Raspitivala sam se za mišljenja drugih osoba oko ciklusa na moru, i nisam se nešto mnogo snašla. . Svi pričaju da tokom ciklusa na moru treba stavljati tampone. Ali ja sam još mala za njih msm. Imam 14 godina. Možete li mi preporučiti nešto drugo. . A i da hoću majka mi ne daje da ih stavljam ne dolazi joj u obzir. . A letovanje da provedem ne kupajući se nemam namere. . Molim vas odgovorite što pre. .

    Odgovoreno: 18. 07. 2015.

Komentari na pitanje: #138477

    • Postovani,
      htio bih vas nesto upitati, imali smo dosta puta ne zasticen odnos i posto sam ja mislio uvijek da je nesto bilo (znate na sta mislim) mi smo koristili prasak da se ispere iznutra moja djevojka jer smo to procitali na internetu da ubija spremice, da li to smeta njenoj plodnosti u buducnosti? Hvala unaprijed. Pozdrav.