Postovani, potebna mi je pomoc. Zadnji put sam imala 18. 05. 2015. I jos uvek naisam dobila. U medjuvremenu sam koristila polygynax vaginalete i macmiror complex vaginalni krem po preporuci lekara zbog obimnog sekreta. Da li je moguce da mi kasni zbog terapije ili je moguce da sam trudna. P. S. Volela bih da jesam. Hvala unapred. . .

    Odgovoreno: 01. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #138377

    • Hvala lepo. Uradila sam dva testa, oba su bila pozitivna ali ginekolog mi je rekao da ne vidi nista. Da li je moguca trudnoca? Hvala, pozdrav