Uz kod ginekologa: uterus u hiperanteverziji normalne eho strukture i dimenzija. Adnexa obostrano b. O guglovala sam 'hiperanteverziji', nisam ga nasla. Sta znaci? Molim odgovor, hvala. P. S. Nisam udata, nemam decu.

    Odgovoreno: 01. 07. 2015.

Komentari na pitanje: #138371

    • Postovani imam 25 god. Usanovljena mi je vi grupa sekreta candida, doktorka mi je dala nistatin i lomexin vaginalete koje sam koristila i nije mi pomoglo sekret je i dalje prisutan. Zanima me vase misljenje da li moze da se izleci i da li je opasno. Ginekoloski nalaz je palpatorno uredan. Molim vas pozite mi. Srdacan pozdrav