Postovanje, molim vas za misljenje…naime imala sam carski rez pre 10 meseci i tada sam podvezala, posle toga su mi pocele kasniti menstruacije koje su do tada bile redovne…pre tri dana mi se poceo pojavljivati braonkasti sekret, i nikakvi drugi simptomi uz njega…termin za mesecnicu mi je bio prekjuce, ali kontam da ce kasniti kao i predhodnih puta bar 5 dana…da li mi mozete reci sta bi to moglo biti? Hvala unapred

    Odgovoreno: 01. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #138359

    • Dr Rami Aburas 05. 07. 2015.

      Ako vam izostane menstruacija uradite kucni test za trudnocu.