Postovani, nadam se bicete u prilici da mi odgovorite na pitanje. Radila sam briseve. Negativni su na ureaplazmu, mikoplazmu i hlamidiju ali bris vagine i cerviksa pokazuje - epitelne celije, veliki broj gram pozitivnih kokobacila i diplokoka, mali broj pmn leukocita. Doktorka mi je pre briseva ustanovila ranicu na grlicu materice ali je rekla da je mala i da nemam razloga za brigu. Ona je na godisnjem odmoru naredne dve nedelje. Zanima me da li su nalazi losi? Da bih znala da li da idem kod privatnog lekara ako treba da pocnem sa nekim lecenjem odmah. Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 01. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Ranica na grlicu materice je poledica dugo trajne upale grlica materice (cervicitis i to pokazuje vas bris) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.
      http: //www. Stetoskop. Info/cervicitis-4872-s1-content. Htm
      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #138354

    • Postovani kada cu da dobijem odg na moje postavljeno pitanj? Hvala unaprijed