Poštovani, išla sam kod ginekologa pre 2 meseca, rečeno mi je da imam drugu grupu sekreta, papa test je isto ii grupa. Nedavno mi se pojavio pojačan sekret, neprijatnog je mirisa i pracen je svrabom. Zanima me da li mogu da koristim orvagil vaginalete i kanesen kremu da bi to prestalo? Moram da napomenem da imam odnose sa deckom, i to je stalni partner, nikad nisam imala drugog. Njemu su se pojavile sitne crvene tackice samo na glavicu i to ga pecka. . . Ne koristimo zastitu jer radimo na tome da dobijemo bebu.

    Odgovoreno: 28. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti. Neka se vas partne javi urologo da ga pregleda.