Postovani, postoji li mogucnost trudnoce ako nije bilo odnosa sa penetracijom? U ovom slucaju je doslo do trljanja spolnih organa, a decko nije svrsio. Djevojka je nevina. Briga je nastala jer menstruacija kasni vec 9 dana. Mogu li je mirno cekati? Cak i ako su bili plodni dani u sto nisam sigurna. Sve je bilo mokro od sluzi s obje strane, no sigurno je da decko nije svrsio. Molim vas za brz odgovor, i ako je negativan da objasnite sto moze uzrokovati ovoliko zakasnjenje. Inace je za mene normalno ono od 3-4 dana. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 28. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Ne moze tako da se zatrudni, uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.