Postovani, zbog izostanka menstruacije dr mi je dala da pijem orgametril 5 dana. Nakon zavrsene terapije petog dana mi se pojavio braonkasto-rozi sekret i to traje vec 2 dana i imam grceve kao pred ciklus, da li je ovaj sekret normalna pojava posle lekova ili imam razloga za zabrinutost, da li ovo mogu smatrati menstruacijom ili pravo krvarenje tek sledi? Hvala unapred

    Odgovoreno: 18. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Da to je izazvana menstruacija, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.