Da li bi mogli da mi kazete sta znace sledeci rezultati: cervikalni bris bakterioloski: zasejane podloge ostale su sterilne u direktnom preparatu nadjen veci broj polimorfonukleara vaginalni bris bakterioloski zasejane podloge ostale su sterilne

    Odgovoreno: 18. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #138077

    • Vec mi je postavljena ta dijagnoza, samo me zanima da li cu morati da radim jos analiza pored ovog?