Vec vise meseci krvarim po dvadeset i pet i vise dana, stane nekih desetak pa opet. Stim sto nikad nije potpuno prestalo uvek imam po malo a u tim razmacima imam i odlive po nedelju dana. Pre dve nedelje uradjena mi je revizija. Jos uvek tackasto krvarim, dijagnoza sa nalaza je: fregmentorum mucoasae endocervicis. I polypus decidualis. Zaniimame sta to znaci i sta trebam poduzeti?

    Odgovoreno: 18. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima jer polyp posledica dugo trajne upale grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.