Doktore, interesuje me odgovor na pitanje o kontracepciji. . . Menstrualni ciklus sam imala od 4. 5 -ponedeljak, do nedelje. Prvi ponedeljak posle menst. Cikl počela sam sa legravan tabletama, sledeći ciklus sam dobila 22 dan, čim sam završila kutiju tj. Isto ponedeljak, trajao je isto do nedelje. Opet sam uzela tablete, koje sam pila do srede. Od srede sam prestala jer sam otputovala u selo a tablete sam ostavila slučajno kući, u selu mi ne daju bez recepta. Sada sam primetila da imam krvarenje. Da li je to normalna reakcija i sta da radim sada?

    Odgovoreno: 15. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Krvarenje koje ste dobili smatrajte da je menstruacija i pocinjete novu kutiju, inace oralne kontracepcije se piju od prvog dana ciklusa.