Postovani meni se par dana pre ciklusa (neki 20i dan a dobijam na 28) pojavio smedjkasti iscedak koji evo traje vec 3 dana a nisam jos dobila. Mozete li mi reci moguci razlog toga? Nikada mi se pre to nije desavalo pre godinu dana sam imala intervenciju biopsije na grlicu zbog uklanjanja kondiloma i 2 puta posle toga su mi i koposkopija i papa bili ok. (poslednji put pre oko 2 meseca radjeno)

    Odgovoreno: 15. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.