Postovanje. . . Imam partnera vec 2godine, posle koro svakog naseg odnosa ja dobijem grudvicasti sekret koji me svrbi, izlecila sam kandidu i hlamidiju pre godinu dana, partner je isao na razne preglede, nista mu nisu pronasli a ja i dalje imam problem sa sekretom, operisala sam grlic pre pola godine i redovna sam kod ginekologa, poslednji rezultati su mi odlicni, ne znam gde da posaljem partnera i kakve testove treba da radi, 2 puta je bio na pregledu i nisu mu nista pronasli. . . Molim vas odgovorite mi. . . Hvala u napred. . .

    Odgovoreno: 11. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite profesionalni kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate hronicnu upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #137894

    • Dr Rami Aburas 18. 06. 2015.

      Ako vas partner nema smetnje onda mu ne treba test.

    • Hvala na odgovoru, zanima me koje testove moj partner treba da uradi jer ne znam ni u kom smeru da se uputimo, da li urinarni, iz sperme. Ne znam ni gde da ga posaljem. Želim da mu se sve ispita, jer ja zbog njega imam neki problem, ja sam sve "izlecila". . .