Postovani molim vas za vase mislenje. . . Uraden e ginekoloski pregled potacno intersuje me kolposkopski naod: eritroplakia so acetobel epitel ttz uraden e pap test gde nema promene koju ukazuje na cin no nalazi se promeni koju ukazuje na virusne infekcje. . . E sad u najgolem broj slucaeve pricinitel e hpv no ja zelim da znam dali moguce da je drugo pricinitel osven hpv? Koliko hpv moguce da bude opasno i dali je moguce da se izleci? Hvala vam puno pozdrav koi preparate vie preporucujete? Hvalaaa

    Odgovoreno: 12. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Bez panike, eritroplakia je posledica dugo trajne upale grlica materice (cervicitis & colpitis) (ne mora da bude virusno uzrukovano) koju treba adekvatno leciti, inace razlicite su prakse u nacinu lecenja.

      http: //www. Stetoskop. Info/cervicitis-4872-s1-content. Htm
      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com