Postovani, od rizicnog odnosa je proslo 2 meseca. Popila sam escapelle, nakon 5 dana sam dobila krvarenje koje je trajalo 3 dana. Nakon toga nisam dobila, a inace dobijam redovno. Radila sam test dva puta sa vremenskim razmacima (poslednji sam radila pre 2 nedelje) i oba su negativna. Pisem vam jer nisam u mogucnosti da odem na pregled jer imam gnojnu anginu, primam injekcije kod kuce i u teskom sam stanju. Da li sam trudna?

    Odgovoreno: 10. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Ako je test negativan onda niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.