Struacije krvarenje u tragovima nije uvek istog inteziteta nekad vise nekad manje sve do sledece menstruacije tako da non-stop moram nositi ulozak jer neznam kad moze da mi se desi da mi se krv pojavi moja doktorka kaze da je to zato sto su mi neredovne menstruacij, inace u braku sam vec 4god i nemam dece bas sam se uplasila jer moj suprug i ja nemozemo ni imati normalan odnos jer ja obavezno prokrvarim za vreme ili posle svakog odnosa. Prokrvarim za vreme ili posle svakog odnosa.

    Odgovoreno: 10. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa (obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa) , takodje savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .